Saha beton uygulamaları

Saha beton uygulamalarında zemin hazırlığı için en az 25cm kalınlığında alt dolusu olmalıdır. Uygun dolgu malzemesi kullanılarak, zeminde %20 den az nem oranında ve en az %95 modifiye proktör ölçüsünde sıkılaştırılmış olması saha beton alt hazırlığı için gereklidir.

Helikopter şap uygulamaları

İstenilen şap, homojen boşluksuz, düz bir beton olmalıdır. Ucunda çelik malaların bağlı olduğu çelik pervane şeklindeki makine sistemi gezdirilerek birim zamanda daha çok mala darbesi ile düz bir beton elde edilmektedir.

Endüstriyel zemin betonları

Fabrika, akaryakıt istasyonu, otopark, havaalanı pistleri gibi aşınmaya maruz endüstriyel zeminlerin projelendirilmesi ve yapımı ile ilgili aşamalarda uygulanır.

Baskı beton

Dış mekanlar için yapılan bir uygulamadır. Özel kalıplarla çeşitli desenlerde, döşenmiş taş görüntüsü verilir.

Epoksi yer kaplama

Zeminleri en hızlı şekilde, parlak pürüzsüz hale getiren derzsiz epoksi malzemeler ile zemin kaplama işidir. Daha ziyade iç mekanlarda uygulanır. Hijyenik, antistatik ve dekoratiftir.

Epoksi Emprenye

Derzsiz, mat yada parlak, tozlanmayan, aşınma dayanımlı temizliği kolaylaştırmak için yapılan uygulamadır. Kimyasal ve mekanik dayanımı zayıftır.

Epoksi Coating

Hafif yüklere dayanıklı (transpalet, forklift) kolay temizlenen, hijyenik ve estetik görünüm sağlar

Epoksi Mortar

Mekanik etkiye en dayanıklı epoksi ağır sanayi tesislerde kullanılır. kolay temizlenir, toz tutmaz. Kimyasal dayanımı da yüksektir.